About Seesaw Sign Up

Teachers, save “Money (1)” to assign it to your class.

Mrs Riddel

Student Instructions

Money (1)

How much does each ice cream cost? Look at the coins and write the total amount in the circle.

Pre-K, Math
33 teachers like this
Compatible with: Chromebooks, computers, iPads, iPhones, Android tablets, Android phones, Kindle Fire

Students will edit this template: