About Seesaw Sign Up

Teachers, save “How Much Do the Ice Creams Cones Cost?” to assign it to your class.

Janeen Cohen

Student Instructions

How Much Do the Ice Creams Cones Cost?

add to begin pen pencil label to do your work draft if you are not finished check check when you are finished

1st Grade, 3rd Grade, 2nd Grade, Math
155 teachers like this
Compatible with: Chromebooks, computers, iPads, iPhones, Android tablets, Android phones, Kindle Fire

Students will edit this template:

Loading